Deze pagina word binnenkort overzichtelijker en veel mooier!

Jelma van Amersfoort, Willemsstraat 171-II 1015 JC Amsterdam 020-6160078

Ard Broos 06-44794771

Christy Bruning 038-4536164 geeft les in Zwolle-zuid en Elburg cc.bruning@ziggo.nl

Jan van Dijk Oosterweg 90/17 9724 CL Groningen 050-3188276

Jos Durkstra Vordensebeek 44 8033 DE Zwolle 06-12314464

Marleen Fernandez-Bakker Leerinkbeek 71 8033 EH Zwolle 06-18437972

Birgit Franke Grieksestraat 64b 3028 CN Rotterdam 010-4370948 birgitfranke@chello.nl

Emilio de la Fuente (flamenco) Almelo 06-11460631 / 0546-539008 emiliofulgado@hotmail.com

Nico Galama Emmastraat 4 6801 GL Sneek 0515-427111 nico.galama@gmail.com

Frank Geertsma Wolweverstraat 26 8011 NW Zwolle 06-12067873

Marcel Gerritsen 038-4233964 gitarengerrit@gmail.com

Gitaarles Zwolle Ruusbroekstraat 132 (Dieze-Oost) Zwolle 06-46727386 info@gitaarleszwolle.nl

El Maestro Gitaarles, Rik Hasselman Tiendschuurstraat 46 8043 XS Zwolle (Stadshagen)

06-21621781 info@elmaestrogitaarles.nl

Gitaarschool Aalanden Arno Mittring/Marjolein Spoek 038-4548757 meer informatie vind je hier

Schipbeek 31 8033 AP Zwolle 038-4548757 a.mittring@planet.nl

Bart Guichelaar-Villerius Flamencogitaarlessen  in regio Lochem/Almelo 06-84240305 bart_guichelaar@hotmail.com

Lennard Hassing Flamencogitaarlessen in Zwolle 06-10535117

Albert Haszing 038-4541935 albert.haszing@gmail.com

Bauke v.d. Heide Nieuwe Hollanderdijk 19 8932 ES Leeuwarden 06-45223564 leeuwardergitaarschool@hotmail.com

Jerry Hoekman 06-10100320 gitaarles in Genemuiden en Vollenhove

jerryherrie@home.nl

Anke de Jong, basgitaar Vechtstraat 115D 8021 AS Zwolle (Diezerpoort) 06-46373360 adejong02@gmail.com

Mathijs van der Kolk 06-51165861 matkolk@hotmail.com

Sybolt de Jong 06-45524290 geeft les in Zwolle centrum en Stadhagen

Jack Kroes Grevelingen 11 8032 KX Zwolle 06-51272371 basgitaar en contrabas

Annette Kruisbrink/Arlette Ruelens Vechtstraat 123 8021 AW Zwolle 038-4530985

Peter van Leeuwen, 2e Weidjesstraat 7 8012 WX Zwolle 06-27578573

Meindert Mak,Wiecherlinckstraat 50 8011KK Zwolle 06-34036384 meindertmak30@gmail.com

Lucas Mens, basgitaar Assendorperplein 7N 8012 TW Zwolle 06-46526443

Ingrid Metz Ljouwerterdyk 4 8491 GC Akkrum 0566-652055

Pieter Mondria  Oude Almeloseweg 2 8025 AP Zwolle 038-4529434

Franc Müller Llamada praktijk voor muziek De Moesmate 73 7206AG Zutphen  0575-529870

Music Center Zwolle gitaar, zang, bas, saxofoon, piano, keyboard, drum info@musiccenterzwolle.nl

Sebastiaan van Olst (Basgitaar/Contrabas) Enkstraat 69 8012 VA  Zwolle 038-4234442 06-42122239

Doeke Oostra “El Duque” Dukdalf 116 9732 BP Groningen 050-5410198 elduquegitaarschool@hotmail.com

René Overdick van Schaikstraat 40 8015 AN Zwolle 038-4657011

Jan Bertil Pool Wolbertsmate 1 8014 LG Zwolle 038-460747

Popschool Grandesco Bram van Leeuwen Anthony Duyckstraat 11 8022 AZ Zwolle 06-41039112

René Postma Tuinstraat 34 8012VP Zwolle 06-16474069 Basgitaar en contrabas

Rowdy Prins Noordveen nz 13 Nieuw Weerdinge 06-23606517kanaal

Erik Raayman De Rijpstraat 12 8023 WC Zwolle 038-4547672

Egbert Reidinga geeft les in Leeuwarden (Camminghaburen), Cultuurcentrum “de Wâldsang” leslocaties Buitenpost, Burgum, Damwoude, Veenwouden 06-57555873

Richard Riemersma geeft les in Sneek en Dronten 06-43509785

Leo van Rutte, Poortbultenhoek 2, 7546CV Enschede 06-44370188

Berry Selles Spuistraat 6 8261 XB Kampen 038-3316164

Klaas Jelmer Sixma Rijnvis Feithlaan 138 8021 AN Zwolle 06-38249607 klaasmann@hotmail.com

Jojo Smith Sportlaan41 6707 TN Almelo 0546-452743 jojofsmth@live.nl

Jaqueline Snel 0315 340440 of 06 22488503

Querijn Snijders/Eva Sabaté “l’Escola” Posthoornsebredehoek 15 8011 XB Zwolle 038-4234355

Saskia Spinder Puntkroos 76  8043 NW Zwolle 06-24320325 info@saskiaspinder.nl

Johan Sterken Oosterboerweg 18 7943 KG Meppel 06-17704352

Wim Tibben 0573454351/06-20371645

Derk van der Veen Brunsveldstraat 1 Leeuwarden 058-2128188 derkvanderveen@hotmail.com

Hermine Veltkamp 0486-422933 hermineveltkamp@home.nl

Johanan Venema Langeholterweg 68 8021CE Zwolle 06-47185338 Pop Rock, Blues en Jazz

Nicolette Verkooij Bergpoortstraat 48 7411 CM Deventer 06-30504319

Ari van Vliet Schelpkreek 7/8 8032 JE Zwolle 038-4541193

Jacob Vlijm  geeft les in Zwolle-Stadshagen (Cultuurhuis) en Zwolle-zuid (Mackayware) info@snaarentoets.nl

Freek de Vos 06-43849000 Rock, Jazz, Pop, Latin freekdevos@outlook.com

Herman Voskuil Elzenlaan 17 8024 ZE Zwolle 06-26743562 hermandrum@home.nl

Wim de Vrij Platohof 9051 KP Stiens 058-2574729

Barteld Wieringa 06-10183145 barteldwieringa@hotmail.com

Bauke Wijnja, Spijkerstraat 40 Arnhem (geeft ook les in Woerden)

Henk Withaar, 06-11070989 www.henkwithaar.nl